Драги родитељи и ученици ! - Osnovna Škola Šamu Mihalj - Bečej

Upitnik

Po mom mišljenju školske uniforme za učenike bi trebalo da se uvede u škole :

DA - 29.6%
NE - 70.4%

Ukupno glasova: 27
Glasanje u ovoj anketi je zavrseno u: 31 maj 2017 - 00:00

Kérdőív

Véleményetek szerint be kelle-e vezetni az iskolai eggyenruhákat a tanulók részére az iskolákban ?

IGEN - 36%
NEM - 64%

Ukupno glasova: 25
Glasanje u ovoj anketi je zavrseno u: 31 maj 2017 - 00:00

Statistika Posetilaca

Danas:1
Juče:17
Nedelju dana:1
Mesec dana:424
Ukupno:52392

Facebook Likebox

Tačno Vreme

Драги родитељи и ученици !

Дана 5.2.2018. у нашој школи креће реализација 2. дела пилот пројекта Министарства просвете а у вези са електронским дневником. Њиме је до сада обухваћено око 200 школа на територији Републике Србије а у нашој општини то су Гимназија, Економско-трговинска и наша школа. До краја ове школске године паралелно ће бити у употреби и електронски и класичан дневник, а од септембра наредне школске године у плану је само електронски. Овим путем родитељи/старатељи ће на једноставнији начин, „једним кликом“, моћи да прате оцене и изостанке свог детета (искључиво свог детета) путем шифре коју ће добити. Приликом посете школи биће у прилици да добију одштампану картицу на којој ће бити оцене и изостанци. Упркос овим новинама, Дани отворених врата, посета наставницима, учитељима, разредним старешинама, ПЕПСИ служби и родитељским састанцима и даље ће постојати. Ово је добар начин да родитељи/старатељи на време стекну праве, правовремене и тачне информације о напредовању свог детета у току школовања.

Donatori:

Támogatóink: