Upitnik

Po mom mišljenju školske uniforme za učenike bi trebalo da se uvede u škole :

DA - 29.6%
NE - 70.4%

Ukupno glasova: 27
Glasanje u ovoj anketi je zavrseno u: 31 maj 2017 - 00:00

Kérdőív

Véleményetek szerint be kelle-e vezetni az iskolai eggyenruhákat a tanulók részére az iskolákban ?

IGEN - 36%
NEM - 64%

Ukupno glasova: 25
Glasanje u ovoj anketi je zavrseno u: 31 maj 2017 - 00:00

Statistika Posetilaca

Danas:4
Juče:19
Nedelju dana:120
Mesec dana:683
Ukupno:49551

Facebook Likebox

Tačno Vreme

Kedves Szülők és Diákok !

Iskolánkban  2018. február  5-étől  kezdődően elektronikus naplót használunk.

Az e-oktatásügy kísérleti fázisába (pilot project) iskolánk is bekapcsolódik. Ez gyors, egyszerű és megbízható nyilvántartás-vezetést tesz lehetővé a tanárok, az osztályfőnökök és az igazgatók számára is. A szülők pedig hozzáférhetnek majd a gyerekeik adataihoz a naplóból. Az osztályzatok, igazolt  és  igazolatlan hiányzások száma, az iskolai és órai magatartásra tett megjegyzések naprakészek lesznek.

A szülők és a diákok külön-külön kóddal tudnak majd betekinteni az ес Дневник-be.

Donatori:

Támogatóink:

2011-2017 © OŠ "Šamu Mihalj" - Bečej

PODRŠKA ZA OSTVARENJE OVOG PROJEKTA OBEZBEĐENA JE U OKVIRU "PROJEKTA PRUŽANJE UNAPREĐENIH USLUGA NA LOKALNOM NIVOU- DILS",
KOJI REALIZUJE VLADA REPUBLIKE SRBIJE, MINISTARSTVO PROSVETE I NAUKE, SREDSTVIMA SVETSKE BANKE, MEĐUNARODNE BANKE ZA OBNOVU I RAZVOJ, ZAJAM BROJ 7510YF.